Güvenevler Cam Kapı Tamiri

Cam Kapı Tamiri Güvenevler, cam kapı tamiri, cam kapı motoru değişimi, cam kapı menteşe değişimi ile tamir - bakım hizmeti vermektedir. Cam kapınızın zor açılıyor veya zor kapanıyorsa firmamızdan teknik destek talep edebilirsiniz. Dorma, Geze, Kale, Gülsan, Ulsan, Teksan, Birsan markalı cam kapıların bütün hidroliklerin değişimi menteşe değişimi ayarlamalarını eksiksiz olarak yapıyoruz.

Cam kapınız açılıp kapanırken yere sürtüyorsa, duvara vuruyorsa firmamızdan 7/24 servis isteyebilirsiniz. Firmamız pencere ve kapı sektöründe uzmanlaşmış markaların arızalı parçalarını garantili olarak değiştirmektedir. Parça değişimi ülkemizde tanınmış markaların garantili ürünlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ustalarımız ile hızlı servis ile yerinde tamir bakım hizmeti vermekteyiz. Cam kapı sistemleri ile ilgili tüm sorunlarınızda bizi aramanız yeterlidir. Cam kapı arızalarında parça garantili tamir hizmeti vermekteyiz. Güvenevler'de cam kapı tamir ve montaj servisini kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla sunuyoruz. Cam kapı tamirinde uzman elemanlarımızla ihtiyacınıza uygun fiyat avantajlarıyla çözüm üretmekteyiz.

Güvenevler Cam Kapı Servisi

Cam Kapıda Yapılan Uygulama ve Tamir İşleri:

 • Pompa değişimi ( Dorma, Kale, Gürsan )
 • Cam Kapı Menteşe değişimi Güvenevler
 • Cam Kapı Kolu değişimi
 • Cam Kapı Ayarı

  Cam kapılar genellikle menteşe arızalarından dolayı sıkıntı yapar. Bozulan veya kırılan menteşeler kapının açma-kapamasını zorlaştırır. Bozulan parçaların kapıya zarar vermemesi için bir an önce değiştirilmesi gerekir. Cam kapı motorları açma-kapama sayısına göre belirli bir ömre sahiptir. Genelde 50.000 açma-kapamadır. Bu süreden sonra değişmeleri gerekir. Değişen cam kapı motoru aynı marka ve boyutlarda olmalıdır. Farklı markalar uyumlu olmaz.

  Cam kapı montajında standart veya özel ölçü farketmeksizin her türlü kombinasyon uygulamaları projelendiriyoruz. Ücretsiz keşif ve fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizi arayın.

  İmalatını yaptığımız Cam Kapı Çeşitleri

 • Standart Cam Kapı
 • Sürgülü Cam Kapı
 • Buzlu Cam Kapı
 • Dekoratif Cam Kapı
 • Kumlamalı Cam Kapı

  Güvenevler cam kapı tamir servisimizi 7/24 her türlü arıza durumlarında arayabilir bilgi alabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinerek size en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.