Cam Kapı Pompa Tamiri

Cam kapılar ağır oldukları kadar hassas bir mekanizmaya sahiptirler. Cam kapı yapımında ve montajında yüksek hassasiyet gerektirir. Cam kapıların genellikle pompa sisteminde arıza oluşmaktadır.

Cam kapıların montajının yapılacağı yer, pompanın alanı kadar oyulup pompa çökmesine engel olacak düzeyde altına çimento dökülerek üstüne yapıştırılır. Boşlukları çimento ile doldurarak menteşeler yerleştirilir. Düzenli yapılmayan pompa montajı zamanla aşağıya doğru bükülme yaparak cam kapının yere sürtmesine sebep olmaktadır. Bu tür hatalı montaj sonrası arıza giderilmez ise cam kapı kırılabilir.

Son duruma kalmadan Gaziantep Cam Kapı Servisi arayarak kapınız ile ilgili her tür arızayı düzelttirebilirsiniz. Gaziantep Cam Kapı Servisi, pompa ayarı yaparak kapınızı düzgün çalışmasını sağlayacaktır.

Firmamız her marka cam kapı pompası tamirini yapmaktadır. Dorma marka cam kapıların pompa dahil, her türlü arızalarını gidermekte olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar düzenlemektedir.

Servisimiz, Birsan marka cam kapıların bakım, onarım ve montaj hizmetlerini garantili işçilikle sağlamaktadır. Ayrıca Teksan, Gülsan marka kapılar için 7/24 acil tamir servis hizmeti vermektedir.

Cam Kapı Pompa Tamiri